Webinar: The Future of Work
13 juni 2025 (08u30 – 10u00)
Een blik op de toekomst van werk.
Hoe ziet werken eruit in een wereld waar technologie razendsnel evolueert? Welke impact hebben AI, automatisering en digitalisering op jobs, bedrijven en samenwerking?
Tijdens de Thematour The Future of Work, georganiseerd bij LogiVille, krijgen bezoekers een inspirerende kijk op wat ons te wachten staat.
Voor wie er niet fysiek bij kon zijn of wie het thema verder wil uitdiepen, organiseren POM Limburg en LogiVille een aanvullend webinar.
In anderhalf uur tijd nemen vier innovatieve bedrijven u mee in hun visie en aanpak. U ontdekt concrete toepassingen, inzichten en evoluties die relevant zijn voor elke onderneming die toekomstgericht wil werken.
Programma
08u30 – Introductie
08u40 – De toekomst is nu: strategisch workforce planning in logistiek
Greet Van Melkebeke, Key Account Director Antwerpen-Limburg, Randstad
09u00 – Verhoog uw logistieke efficiëntie met visiontechnologie en intelligente automatisering
Olivier Frère, Business Development Manager, Zetes
09u20 – Spelenderwijs rekruteren en opleiden
Gunther Storme, Projectleider, VIL
09u40 – Use-case van een start-up
Yasim Coene, Oprichter, Zeal Robotics
09u50 – Conclusies
10u00 – Einde
Moderator: Paul Van Nuffel, Manager, LogiVille (VIL)
Doelpubliek: Ondernemers en bedrijfsleiders die het thema verder willen uitdiepen
Extra voordeel voor Limburgse bedrijven:
✔️ Gratis inschrijving voor de fysieke tour via POM Limburg
✔️ Live deelnemers krijgen toegang tot de opname van de webinar (anderen ontvangen enkel de presentaties)
- 13/06/2025
- 8:30 - 10:00
- Microsoft Teams
- Webinar via Microsoft teams
